Najčudnejšie hobby na svete

Možno ste súčasťou športového tímu, chodíte do posilňovne, tešíte sa z čítania alebo pletiete vo svojom voľnom čase…

Pravdepodobne nezhromažďujete námorný prach alebo sa nezúčastňujete psích súťaží…

plyšák

My vám teraz ponúkame zbierku niektorých najbizarnejších záujmov z celého sveta, ktorú zostavili Gifts.co.uk:
 
1.Cestovanie vášho plyšáka po celom svete
Základom je poslať svoje hračky na potenciálne celosvetové dobrodružstvo. Webové stránky ToyVoyagers vám umožňujú vybrať si dočasný domov pre vašu hračku, nech ste kdekoľvek na svete.
Cestovný denník môžete použiť, aby ste napísali svojej hračke, ako aj na odosielanie a prijímanie fotografií od nej. Akonáhle budete chcieť svoju hračku späť, stačí sa obrátiť na hostiteľa a požiadať ho, aby vám ju vrátili.
 
2.Súťaž v česaní psov, Čína
Toto, ako si dokážete predstaviť, zahŕňa starostlivosť o svojho psa tým najvýraznejším spôsobom. Aj keď tento koníček zaberá veľa času, ak ste dosť úspešní, môžete vyhrať až 30 000 dolárov na jednej udalosti.

lokomotiva
 
3.Múkanie, USA
V americkom Wisconsine sa koná súťaž, v ktorej musia súťažiaci čo najlepšie napodobniť kravu. Posledným víťazom bol desaťročný chlapec menom Austin, ktorý vyhral $ 1,000, bundu s potlačou kravy a zlatý kravský zvon.
 
4.Surfovanie na vlaku, Nemecko
Začalo to v Nemecku v 80. rokoch a je to také nebezpečné, ako to znie. Vlakové surfovanie zahŕňa skákanie po vonkajšej strane osobného vlaku. Viac ako 40 ľudí v Nemecku zomrelo v roku 2008 len kvôli pokusu trénovať surfovanie.

kráva
 
5.Tetovanie áut, Taiwan
Ide o nápad taiwanského dôchodcu, ktorý má rád tetovanie najmä budhistických textov na automobily. Jeho vnuk sľúbil, že keď bude starší a bude mať peniaze, kúpi svojmu dedkovi autobus, aby mohol čo najviac využiť svoj koníček.
 
6.Zbierka extázy, Holandsko
V roku 2009 telefonoval holandský úrad, aby oznámil krádež jeho zbierky extázy. To zahŕňalo viac ako 2 400 tabliet, ktoré držal v mincových priečinkoch. Hoci vedel, že je to nezákonné, oznámil ich krádež, pretože sa obával, že zbierka môže byť zneužitá.

Najčudnejšie hobby na svete
4 (80%)12